Stopnie i punkty Ministrantów i Lektorów par. Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych w Dobrym Mieście:

Punkty dopisane dnia 20 kwietnia 2012 roku


1. Baran Maciej - 2 punkty + 2 punkty + 2
2. Bronowicki Bartek -
8 punktów + 4 punkty + 17 punktów + 37 punktów
3. Bronowicki Kuba - 3 punkty + 0 punktów + 4 punkty + 13
4. Brzostek Dawid - 2 punkty + 6 punktów + 2
5. Chomej Remigiusz - 2 punkty + 1 punkt + 2
6. Dąbrowski Rafał – lektor
7. Gajocha Łukasz - 8 punktów + 12 punktów - 5 punktów za ZBIÓRKĘ + 18 punktów + 22
8. Gołębiowski Krzysztof - 4 punkty + 0 punktów + 2 punkty + 4
9. Gołota Alan - 3 pun
kty + 1 punkt + 2 punkty + 2
10. Jendrny Mateusz - lektor
11. Kasak Arek - 0 punktów - 5 punktów za ZBIÓRKĘ + 4 punkty + 2

12. Kielka Maciej - 1 punkt
13. Kozakiewicz Błażej - 1 punkt + 10 pkt (za KANDYDATA) + 8 punktów + 2 punkty + 11
14. Łaszenkow Paweł - 3 punkty + 13 punktów + 5 EKSTRA za aktywność + 16
15. Łowczyk Wojciech - 1 punkt + 2 punkty + 8 punktów + 12
16. Marcinowski Dawid - 4 punkty + 11 punktów + 6
17. Miąsko Radek - 13 punktów + 16 punktów + 5 EKSTRA za aktywność + 24 punkty + 44 punkty
18. Nowak Dawid - 5 punktów + 10 punktów (za KANDYDATA) + 5 punktów + 4 punkty + 8
19. Ordoński Patryk - 3 punkty + 4 punkty + 5
20. Orłowski Daniel - 0 punktów - 5 punktów za ZBIÓRKĘ + 5 punktów + 3
21. Parol Artur - 3 punkty + 6 punktów + 4 punkty + 3
22. Parol Dawid - 3 punkty + 6 punktów + 1 punkt + 2
23. Popławski Konrad - 2 punkty + 5 punktów + 3 punkty + 3
24. Przygoda Szymon - 0 punktów - 5 punktów za ZBIÓRKĘ
25. Romanowicz Bartek - 0 punktów - 5 punktów za ZBIÓRKĘ
26. Sienkiewicz Janek - 2 punkty + 2 punkty + 2 punkty + 5
27. Sieroczyński Patryk - 12 punktów + 21 punkty + 5 EKSTRA za aktywność + 15 punktów + 37
28. Sierota Emil - 1 punkt + 1 punkt + 11 punktów + 4
29. Smuslski Kacper -
2 punkty + 6 punków + 4 punkty
30. Soliwoda Daniel - lektor
31. Soliwoda Radek - 0 punktów - 5 punktów za ZBIÓRKĘ
32. Stańczyk Dawid - 5 punktów + 1 punkt + 4 punkty + 2
33. Tomaszewski Kuba -
2 punkty + 1 punkt  + 3 punkty
34. Wawrzyńczak Hubert - 2 punkty + 12 punktów + 1
35. Wawrzyńczak Michał - lektor
36. Wawrzyńczak Szymon - lektor
37. Wiśniewski Szymon - 0 punktów - 5 punktów za ZBIÓRKĘ

38. Śmiałek Adrian - 4 punkty + 3


KANDYDACI:


39. Pusz Michał - 10 puntów (START) + 8 punktów

40. Machała Krystian - 16 punktów + 1